Yhteystiedot

Yhteydenottolomake

Joustavan ja asiakaslähtöisen toimintamme lisäksi kynnys tulla luoksemme on matala, joten ethän epäröi ottaa yhteyttä!

Me palaamme asiaan mahdollisimman pian, viimeistään kahden arkipäivän kuluessa.

Liitä liitetiedosto
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä

Yhteystiedot

ER-PAKKAUS OY
Pakkaajantie 13
60510 Hyllykallio, Seinäjoki

Y-tunnus 0923090-2

Puh 0207 815 400 info@er-pakkaus.fi

Verkkolaskuosoite

Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003709230902
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126
Välittäjän tunnus (jos käytätte pankkia operaattorina): DABAFIHH

invoice-09230902@kollektor.fi

Yhteyshenkilöt

Myynti

Tuotesuunnittelu

Jonna Löytynoja

visuaalinen suunnittelija jonna.loytynoja@er-pakkaus.fi

Markkinointi, Laatu, ICT

Tiina Salomäki

tieto- ja markkinointipäällikkö + 358 207 815 407 tiina.salomaki@er-pakkaus.fi

Tuotanto

Toni Virtanen

tuotantopäällikkö + 358 207 815 409 toni.virtanen@er-pakkaus.fi

Tommi Rantala

toimitusjohtaja + 358 207 815 406 tommi.rantala@er-pakkaus.fi

Hallinto

Emilia Westerholm

hallinnon assistentti + 358 207 815 415 emilia.westerholm@er-pakkaus.fi

Emmi Kivistö

hallinnon assistentti, äitiyslomalla 18.2.21 alkaen emmi.kivisto@er-pakkaus.fi

Raija-Maija Rantala

hallintopäällikkö raija-maija.rantala@er-pakkaus.fi

Varasto

Petri Asunmaa

varastopäällikkö + 358 207 815 408 petri.asunmaa@er-pakkaus.fi

Anusorn " TII" Samranran-Partanen

varastomies + 358 207 815 411 tii@er-pakkaus.fi

Ylin johto

Tommi Rantala

toimitusjohtaja + 358 207 815 406 tommi.rantala@er-pakkaus.fi

Erkki Rantala

hallituksen puheenjohtaja + 358 207 815 401 erkki.rantala@er-pakkaus.fi